Dalin pamjet, kështu u grabit banka në Rrugën B

Në mëngjesin e sotëm është grabitur banka BKT në Rrugën B.

Personat që kanë kryer grabitjen kanë përdorur armë zjarri dhe eksploziv

E dikush e ka xhiruar gjithë ngjarjen dhe pamjet janë publikuar në rrjete sociale.

Më poshtë mund ta shihni momentin e grabitjes.

Kategoritë
LajmeVendi