Dalin në shitje biletat për ndeshjen Izrael-Kosovë

Kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen mes Izraelit dhe Kosovës.

Kjo ndeshje është e vlefshme për kualifikimet në Kampionatin Evropian të vitit 2024

Çmimet e biletave për ndeshjen e 25 marsit variojnë nga 14 deri në 195 euro bileta më e shtrenjtë.

Kjo ndeshje luhet më 25 mars duke filluar nga ora 18:00 në Tel Aviv.

Kategoritë
LajmeSport