Bie kulmi i ndërtesës së Komunës së Prishtinës, dyshohet për të vdekur (VIDEO)

Një person dyshohet se ka vdekur si pasojë e rënies së kulmit të ndërtesës së re të Komunës së Prishtinës e cila ndodhet në lagjen “Arbëria”.

Kulmi ndodhet ende në mes të rrugës i cili ka shkaktuar edhe dëme të mëdha materiale nëpër vetura.

Policia e Kosovës ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

IndeksOnline është në pritje të përgjigjes zyrtare të policisë…

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi