Alma Arrazi braktiset nga të afërmit, pak persona në varrim

Është përcjellë në banesën e fundit Alma Arrazi, e cila u hodh nga lumi Buna bashkë me tre fëmijët e saj, duke gjetur vdekjen.

Pasi është dërguar në Durrës sipas kërkesës së babait, ajo është varrosur këtë mesditë në varrezat e reja të qytetit, ndërsa në ceremoni kanë marrë pjesë pak njerëz, raporton Top Channel.

Policia ka arrestuar lidhur me këtë ngjarje të rëndë bashkëshortin e Alma Arrazit,  i akuzuar për shkaktim të vetëvrasjes.

Ndërkohë nga familjarët e 39-vjeçares ka pasur akuza të rëndë në drejtim të tij, për dhunë të vazhdueshme psikologjijke dhe tradhti ndaj Alma Arrazit çka dyshohet ta ketë shtyrë atë në këtë akt.

Kategoritë
LajmeRajoni