Aksident trafiku në hyrje të Prizrenit

Pak para orës 17:00 në hyrje të Prizrenit në lagjen ” Bajram Curri”, ka ndodhur një aksident trafiku mes katër veturave, na njoftojnë qytetarë të cilët na kanë dërguar edhe fotografitë që po shikoni.

Sipas tyre, përveç numrit të veturave të përfshira në këtë aksident, nuk dihet se a ka të lënduar apo jo, dhe cila është gjendja e tyre.

Kategoritë
LajmeVendi