​Rrahje me shufra e thika në Obiliq

Tre persona pas një mosmarrëveshje të më hershëm kanë sulmuar me mjete të mprehta dhe shufra metali dy viktimat meshkuj në Obiliq.

Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe më pas janë liruar. Të dyshuarit janë në kërkim policore.

Kategoritë
LajmeVendi