​Gjendet i vdekur një polic

Një zyrtar policor është gjetur pa shenja jete dje pasdite në Pejë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse, si dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pa jetë për ta dërguar në IML për Obduksion.

Rasti është duke u hetuar.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi