​Arrestohet një grua që keqtrajtoi fëmijët e vet

Një femër është arrestuar në fshatin Çagllavicë të Graçanicës, pasi që e njëjta sipas bashkëshortit të saj, në tre muajt e fundit vazhdimisht ka keqtrajtuar fëmijët e tyre.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka urdhëruar që e dyshuara të dërgohet për tretman psikiatrik dhe me urdhër të tij e dyshuara dërgohet në mbajtje për 48 orë.

Kategoritë
LajmeVendi