Theri me thikë bashkëmoshatarin e tij, arrestohet i mituri në Pejë

Policia e Kosovës ka arrestuar këtë të premte një të mitur në Pejë, i cili dyshohet se ka therur me thikë një bashkëmoshatar të tij.

Sipas njoftimit të policisë, therja kishte ndodhur gjatë një përleshjeje mes të dyshuarit dhe viktimës, në një shkollë private nё rrugёn “Muharrem Mitrovica” nё Pejё.

“Drejtoria Rajonale e Policisё Pejё, Stacioni Policor nё Pejё, me datё 31.10.2022, rreth orёs 10:00, ёshtё njoftuar se nё njё shkollё private nё rrugёn “Muharrem Mitrovica” nё Pejё ka ndodhur njё incident”, thuhet në njoftimin e policisë.

Kategoritë
LajmeVendi