E rëndë në Paris, 3-vjeçarja gjendet e pajetë në lavatriçe

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Paris.

Mediat vendase shkruajnë se një vajzë 3 vjeçare është gjetur e vdekur në një makinë larëse,.

Në momentin kur ka ndodhur ngjarja prindërit kanë qenë duke darkuar në apartamentin e familjes dhe më pas kur kanë vënë re mungesën e fëmijës kanë nisur ta kërkojnë me fëmijët e tjerë,.

Autoritet kanë nisur hetimin e ngjarjen, sakaq raportohet se shkak i vdekjes mund të jetë mbytja.

 

Kategoritë
LajmeVendi