Vrasja e Marigona Osmanit, Apeli e kthen rastin në rigjykim

Apeli ka kthyer në rigjykim çështjen ndaj Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut, të cilët ishin dënuar nga Themelorja në gusht të vitit të kaluar për vrasjen e Marigona Osmanit

Kategoritë
LajmeVendi