Zyratare: Prishtina vazhdon me trajnerin dhe kapitenin

Kampioni i Kosovës në futsall, Mabetex Prishtina, ka vazhduar bashkëpunimin me trajnerin e skuadrës, Shpend Ibrahimin.

Lajmi është bërë i ditur nga Mabetex Prishtina në Facebook. Po ashtu, me klubin ka vazhduar edhe kapiteni Drilon Paqarizi.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet