Zidane befason me deklaratën pas humbjes turpëruese ndaj Atletico Madridit

Real Madrid është deklasuar mbrëmë në rivali i qytet Atletico Madrid me rezultat 7:3.

Trajneri i Los Blancos Zinedine Zidane pas ndeshjes ka qenë mjaftë i acaruar edhe pse është munduar ta ruajë qetësinë në konferencën për shtyp.

“Ne hymë shumë keq në ndeshje dhe një ndeshje me nivel të lartë e nisëm shumë keq. Ishim 2-0 pas vetëm 8 minutash lojë dhe nuk menduar se çfarë duhet të ndryshojmë”, tha fillimisht tekniku francez, përcjellë Gazeta e Re.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet