Zbulon të kaluarën e errët: Për shkak të drogës desha të vetëvritem

Këngëtari i famshme Robbie Williams foli për famën dhe popullaritetin e grupit Take That, anëtar i të cilit ishte dhe pranoi se ai mendonte të vriste veten.

Ndonëse i pëlqente momentet e famës dhe gjithçka që solli, këngëtari kishte disa momente të këqija në atë periudhë, pa marrë parasysh se çfarë dukej se ishte ideale.

Duke folur për ditët e famshëm të Take That, 45-vjeçari Robbie Williams pranoi se shtëpia e çuditshme në të cilën jetonte, në kombinim me drogën që merrte, gati i kushtoi me jetë, transmeton KosovaPress.

Për shkak të zërave dhe hapave që dëgjoi për një kohë, ai pothuajse duket se po çmendej.

“Ishte e çuditshme, e errët me një lloj energjie”, tha Robbie për shtëpinë në Primrose Hill, ku jetonte me ish-të dashurën.

“Merrja shumë kokainë. Dëgjoja hapa nëpër shkallët e shtëpisë. Shum shpejt gjërat e u përkeqësuan. Ish-e dashura ime mendonte se ishte gjyshi i saj. Hyja në veturë dhe ‘ai” hynte me mua në ulësen e pasme. Nuk mund t’ia dilja me këtë për dy muaj, desha të vrisja veten, “tha këngëtari, duke shtuar se një ditë ai u zgjua dhe pa një mjegull të errët në buzë të shtratit.

Ai më vonë u largua në hotel dhe mësoi se shtëpia e tij ishte ndërtuar mbi varreza.

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet