Vjedhje në një shtëpi në Suharekë

Një person ka raportuar në Polici se derisa ishte në një aheng familjar persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij dhe nga aty kanë vjedhur një laptop, dy telefona, 100 euro para të gatshme, një armë të gjatë (me leje) dhe shtatë fishekë të cal.7.9 mm.

Njësitet policore janë duke kryer hetime lidhur me rastin.

Kategoritë
LajmeVendi