Videolajm, E rrallë: Shiu misterioz në Zvicër (Video)

Një grup qytetarësh kanë mbetur sa të çuditur aq dhe të befasuar e të paqartë, mbi një dukuri të rrallë natyrore që ka ngjarë në Basel të Zvicërs

Gjatë një mbrëmjeje një re misterioze , ka lëshuar një rrebesh shiu në mes të një mali në një sipërfaqe vetëm disa metra katrorë, duke i habitur të gjithë deshmimtarët e kësaj dukurie.

Ngjarja është filmuar nga kamerat e celularëve të qytetarëve që kalonin aty dhe tani kjo video e rrallë po bënë xhirron e botës.

Ata këtë fenomen natyrore e kanë quajtur: “Tsunamia nga Parajsa”

Shikoni videon:

Kategoritë
KurioziteteTë ndryshme

Të ngjajshmet