Video e Trabzonsporit që shkrin zemrën dhe mbledh 10 milionë shikime

Klubi i Donis Avdijajt, Trabzonspor ka publikuar një video në internet që ka mbledhë rreth 10 milionë shikime vetëm në twitter dhe është bërë hit i madh edhe në media.

Fjala është për videon promovuese të uniformave të tyre të reja për sezonin 2019/20, mirëpo, realizimi dhe përmbajtja janë të veçanta.

Video për protagonistë ka disa fëmijë të vegjël në rajon të largët të Turqisë dhe në fokus ka dashurinë e tyre për futbollin.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet