Vdes pasi humb kontrollin dhe përfundon jashtë rrugës

Një person derisa ka qenë duke e drejtuar automjetin e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rrugës dhe si pasojë i njëjti duke mos i përballuar lëndimeve të marra ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kraishtë të Lipjanit. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor i QKUK-së.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet