Vdes në moshë të re aktori i njohur kosovar, Shkëlzen Rraci

Aktori kosovar, Shkëlzen Rraci ka vdekur në moshën 44 vjeçare.

Lajmin e ka bërë të ditur miku i tij, Xhelal Haliti. Ai përmes një shkrimi në Facebook, kujtoi momentet dhe projektet që ata realizuan së bashku.

I ndjeri ishte duke luftuar me sëmundjen e kancerit.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet