Vdekja në QKUK, raportohet në polici si dyshim për trajtim të pa ndërgjegjshëm

Një person ka raportuar policinë se dyshon se në QKUK ka ndërruar jetë viktima femër, halla e tij, si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët dhe personi shëndetësor.

Rasti ka ndodhur më 30 korrik. Me urdhër të prokurorit kujdestar është iniciuar rasti, ndërsa trupi i pa jetë i viktimës nuk dërgohet për obduksion.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet