United me ofertë për yllin anglez

Manchester United po punon për të përforcuar mbrojtjen duke nisur nga sezoni ardhshëm.

Daily Expres raporton se Djajtë e kuq kanë piketuar mbrojtësin e Fulhamit

Ai është Ryan Sessegnon, është vetëm 18 vjec madje ka shënuar dhe 22 goola me klubin nga Londra në 94 ndeshje si titullar.

Ndërkohë për të ka shfaqur dhe Manchester City dhe Tottenhami që janë të gatshëm ta afrojnë Sessgnon në merkaton e verës.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet