United e nis një javë më vonë Premier Ligën kundër Crystal Palace

Manchester United do ta nisë një javë më vonë Premier Ligën, për shkak të angazhimeve që pati në Europa Ligë, ku do të përballet me Crystal Palace

Manchester United do të starton sonte aventurën e vet në Premier Ligë ku do të përballet me skuadrën londineze, Crystal Palace.

United në këtë ndeshje startin ua ka besuar lojtarëve të vjetër në këtë ekip, duke lënë në stol transferin e tyre Van de Beek.

Në anën tjetër Crystal Palace ka startuar me Zaha dhe Ayeë në sulm për këtë ndeshje.

Kategoritë
LajmeSport

Të ngjajshmet