UFO në qiellin e Rusisë? (Foto+Video)

Një dritë e madhe e bardhë ka ndriçuar në qiellin e Rusisë mbrëmjen e të dielës. Njerëzit në të gjithë Rusinë shpërthyen në mediat sociale, duke postuar fotografi dhe video të tërhequr nga drita misterioze që pushtoi qiellin blu.

Duke kërkuar një shpjegim, disa thanë se mund të ketë qenë një UFO. Të tjerë thanë se objekti i bardhë oval që kishte lënë një gjurmë masive mund të jetë një shenjë se anija ruse ICBM Topol-M ishte nisur.

Ndërsa disa kishin frikë se UFO-t kishin hyrë në Tokë ose se lufta kishte shpërthyer, shpjegimi ishte më tepër tokësor.

Kategoritë
KurioziteteTë ndryshme

Të ngjajshmet