Trump dhe kryeministrja britanike dorë për dore (Foto)

Donald Trump dhe Theresa May u fotografuan të kapur dorë për dore me njëri-tjetrin në pritjen që kryeministrja britanike i bëri Presidentit amerikan në Pallatin “Blenheim”.

Dy liderët dukeshin mjaft të lumtur teksa kalonin në tapetin e kuq. Pas tyre ishte bashkëshortja e Trump, Melania dhe bashkëshorti i kryeministres May, Philip.

Kategoritë
BotaLajme

Të ngjajshmet