“ Tlumpi Tlumpi tap humbja tap gruja“, pas zgjedhjeve Trump humb edhe në dashuri

Pas humbjes së zgjedhjeve presidenciale  në SHBA, Donald Trump nuk i ka punët e mirë as në dashuri

Ish-këshilltarja e Melania Trumpit (bashkëshortja e Trumpit), ka njoftuar se Melania është duke shqyrtuar mundësinë për ngritjen e procedurër për divorcim.

Trump, i cili është folur për marrëdhëniet e tij të tensionuara me gruan e tij Melania Trump që nga viti 2016, kur ai u zgjodh President i Shteteve të Bashkuara, thuhet se po përballet me një rast divorci pas largimit të tij nga Shtëpia e Bardhë.

Sipas raporteve në mediat amerikane dhe britanike, Melania po pret humbjen zyrtare  të Trump për të ngritur një proces gjyqësor.

Duke folur për medie të huaja, ish-këshilltarja e Melania Trump, Stephanie Wolkoff, tha se Melania fillimisht nuk priste që Trump të fitonte zgjedhjet presidenciale dhe ra në një depresion të thellë pas zgjedhjes së Trump./Gazetaeretaere

Kategoritë
BotaLajme

Të ngjajshmet