Thaçi: Pjesëmarrja e Kosovës në Olimpiadë, një fitore e madhe për shtetin tonë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vizituar sot ekipin olimpik të Kosovës në fshatin olimpik të Pyeongchangut, ku skiatorit kosovar, Albin Tahirit, i urova suksese në garat që do t’i zhvillojë në ditët e ardhshme.

“Vetë pjesëmarrja e tij dhe e Kosovës në Olimpiadë, është një fitore e madhe për shtetin tonë”, ka shkruar ai në facebook.

Kategoritë
DIASPORALajme

Të ngjajshmet