Tërmet i fuqishëm trondit Tiranën dhe Durrësin

Një tërmet i fuqishëm lëkund sërish Tiranën.

Epiqendra e lëkundjeve me magnitudë 5,5 ballë ka qenë pranë fshatit Hamallaj në Durrës.

Në qytetin bregdetar, qytetarët kanë dalë në rrugë.

 

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet