Tenton t’i marrë fëmijët me dhunë

Policia e Kosovës ka arrestuar një peron në person në Prishtinë pasi ka tentuar të marrë me dhunë fëmijët nga ish-gruaja e tij.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në orën 21.20, thuhet në raportin e rregullt policor.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet