Tensione në Vushtrri, sulmohet gjyqtari i katërt (FOTO)

Është duke u zhvilluar ndeshja në mes të Vushtrrisë dhe Gjilanit, në kuadër të javës së 14-të në Superligën e Kosovës.

Mirëpo gjatë pjesës së dytë, në këtë ndeshje ka ndodhur një incident i papritur.

Gjyqtari i katërt, Burim Jahmurataj është goditur me shkrepëse nga tifozët vendas, andaj gjyqtari kryesor vendosi qe pjesa ku janë tifozët vendas të zbrazet dhe ndeshja të vazhdojë pa tifozë.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet