Tenistja e njohur, Andrea Petkovic zbukuron pushimin e lojës me kërcim (Video)

Gjatë duelit të gjermanes Andrea Petkovic me zvicerianen Belinda Bencic filloi një shi, gjë që shkaktoi ndërprerjeje e lojës për një kohë të shkurtër, transmeton Gazeta e Re.

Kjo i mërziti të pranishmit pasi dëshironin mbylljen e takimit me një fitues. Por një mendim krejtësisht tjetër kishte tenistja gjermane, e cila krejtësisht të papritur filloi të kërcente në mënyrë të mahnitshme.

Me kërcimin e treguar tenistja dukej më shumë si balerinë sesa teniste, ajo madje fton trajnerin në skenë për ta bashkangjitur kërcimit.

Të pranishmit filluan ta ndjekin me gjeste dhe rivalja e saj duke e mbështetur.

Për më shumë ndiqni videon e më poshtëm:  

Kategoritë
Fun

Të ngjajshmet