Supersfida Manchester United – PSG, ja formacionet e mundshme

Sonte luhen ndeshjet e para të fazës se 1/16 të Ligës së Kampionëve.

Nga ora 21:00 zhvillohet super takimi mes Manchester United dhe Paris Saint Germain.

Vendasit janë në formë të jashtëzakonshme me trajnerin e ri, Ole Gunnar Solskjaer, me dhjetë fitore dhe një barazim, derisa Parisi, ka disa mungesa si Neymar dhe Cavani.

Formacionet e mundshme:

Manchester United: De Gea, Young, Smalling, Jones, Shaw, Herrera, Matiq, Pogba, Lingard, Rashford, Martial

PSG: Buffon, Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat; Marquinhos, Verratti, Nkunku, Di Maria, Draxler, Mbappe.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet