Super ylli gjendet i vdekur

Njëri nga anëtarët e grupit të njohur të Koresë Jugore është gjetur i vdekur.

Kim Jong-hyun ishte njëri nga pesë anëtarët e grupit  Shinee, i cili ka një numër të madh të hiteve në vendin e tyre, si dhe në Japoni.

Mediat koreane raportojnë se 28-vjeçari ishte dërguar në spital pasi ishte gjetur pa shenja jete në apartamentin e tij në Seul, transmeton KosovaPress.

Policia ka thënë për BBC se nuk përjashtohet që Kim të ketë kryer vetëvrasje.

Kategoritë
BotaLajme

Të ngjajshmet