Statuja e Lirisë goditet nga vetëtima lejla (Video)

Një vetëtimë lejla është kapur në një zonë shumë pranë Statujës së Lirisë në New York.

Qyteti i New York u godit nga një stuhi e shoqëruar me bubullima dhe vetëtima.

Pamjet e mahnitshme të qytetit u kapën në video nga një dok në Ellis Island.

Në klipin e shkurtër shihet sesi vetëtimë ndez qiellin sipër Statujës së Lirisë.

Kategoritë
Të ndryshme