Pas Ankarasë edhe Stambolli ndriçon me ngjyrat e flamurit të Kosovës

Me rastin e 12-të vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovë, ura Fatih Sulltan Mehmet dhe ura e re Yavuz Sulltan Selim, janë ndriçuar sot në mbremje me ngjyrat e flamurit të Kosovës.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi

Të ngjajshmet