Sportistja ruse reagoi ndaj ndjekësve të saj pas fotografisë me McGregor: Ndaloni të më pyesni

Gjimnastja olimpike ruse Karolina Sevastyanova u desh të mbrohej nga kritikët pasi ajo postoi një foto me Conor McGregor.

Bukuroshja 25-vjeçare, e cila jeton në Monako, ndau një foto me irlandezin me më shumë se 416,000 ndjekës në Instagram javën e kaluar, dhe fansat e saj e shfaqën me pyetje.

https://www.instagram.com/p/CC3wJXyhM7w/?utm_source=ig_embed

Ish-kampioni dy herë UFC kaloi verën në Riviera Franceze me familjen e tij, duke përfshirë partnerin Dee Devlin.

https://www.instagram.com/p/CC562_shrfN/?utm_source=ig_embed

“Njerëz, ndaloni të më bëni ato pyetje. Unë iu afrova atij me burrin tim dhe ai ishte me gruan e tij,” shkroi Sevastyanova të Shtunën në një histori në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CCbTuDuhtEc/?utm_source=ig_embed

Ajo u tërhoq nga sportet profesionale në vetëm 17 vjeç, pasi fitoi një medalje të artë në Lojërat Olimpike të Londrës 2012, dhe gjithashtu mban dy tituj kampionësh evropian, shkruan RT.com.

https://www.instagram.com/p/CB5Ufy7BWVp/?utm_source=ig_embed

Që nga ajo kohë, ajo ka modeluar dhe hedhur kapakun e edicionit rus të revistës Maxim në 2015, por ajo ka punuar edhe si prezantuese.

https://www.instagram.com/p/CBfq83Ujc6m/?utm_source=ig_embed

Ajo më parë ishte e lidhur me hokeistin rus Alexander Ovechkin, por tani është në një lidhje me pasardhësin e pasur Alexander Mazanov.

https://www.instagram.com/p/CAudlc9BkgW/?utm_source=ig_embed

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet