Sot feston ditëlindjen e 26-të futbollisti i Kombëtares shqiptare (Foto)

Bekim Balaj sot feston ditëlindjen e 26-të

Sulmuesi shkodran luan në kampionatin rus me skuadrën e Terek Groznyt dhe deri tani ka treguar nivel të lartë në atë ligë ku është golashënuesi i dytë me tetë gola të shënuara deri tani, transmeton Sportali.net.

Balaj në skuadrën e Terek Groznyt është së bashku me Odise Roshin, ndërsa se fundi pjesë e këtij klubi është bërë edhe ylli Përfaqësuesës së Kosovës, Bernard Berisha.

Mbetet të shihet se si do të funksionojë kjo treshe e cila ka marrë nofkën BBR. /

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet