Sorra sulmon njerëzit për ta shpëtuar të voglin e saj, videoja bëhet virale

Një ngjarje tejet dramatike ka ndodhur sot në lagjen Kuzguncuk të Stambollit, një sorrë e ‘tërbuar’ ka sulmuar kalimtarët duke u vërsulur me kthetra mbi kokat e tyre.

Por arsyeja e sulmeve ishte pasi e vogla e saj ishte rrezuar në kalldrëm dhe priste ndihmën e së ëmës.

Videoja e kapur nga një kalimtar rasti gjeti reagime të shumta në rrejte-sociale, njofton Gazeta e Re.

Për më shumë shikoni videon e më poshtëm:

Kategoritë
FunLajmeTë ndryshme

Të ngjajshmet