Skandal në festivalin “Sunny Hill”, arrestohet këngëtari Action Bronson, kjo është arsyeja…

Festivali Sunny Hill ka vazhduar me mbrëmjen e dytë të spektaklit, ku kanë interpretuar yjet e muzikës vendore dhe ndërkombëtare.

Mijëra fansa e kanë vizituar parkun e Gërmisë për t’i ndjekur nga afër këngëtarët e tyre të preferuar.

Mirëpo gjatë kësaj nate ka ndodhur edhe një incident, pasiqë është arrestuar reperi me famë Action Bronson.

Bronson është arrestuar pasiqë ka ndezur një produkt narkotik ilegal të ashtuquajtur “joint” (marihuanë) në skenë dhe të njejtën substancë e ka hedhur në drejtim të publikut. Pas pak minutash ka reguar policia duke e arrestuar për ta dërguar në mbajtje.

 

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet