Si duket sot vajza më e bukur në botë (Foto)

Thylane Blondeau, në moshën katërvjeçare, ajo u quajt “vajza më e bukur në botë”. Pasi u shpall e tillë, Thylane u bë pjesë e sfilatave për shtëpitë më të mëdha të modës.

Bukuroshja franceze tani është në moshën 19-vjeçare dhe po vazhdon me shumë sukses  karrierën e saj si modele. Ajo ruan të njëjtën bukuri, por me një pamje prej vajze të rritur.

  

Kategoritë
LajmeTë ndryshme

Të ngjajshmet