Shqipëri – Protesta e radhës e opozitës më 25 maj

Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se data 25 maj po diskutohet për protestën e radhës masive.

Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar./Tch/

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet