Shpenzon 20.000 paund për tu dukur si Ivanka Trump

Sa do të shpenzonit për tu dukur si Ivanka Trump? Nëse do ishit Sarah Schmidt, kjo përgjigje do të ishte 20.000 paund.

34-vjeçares nuk i pëlqente vetja ndaj vendosi se donte të dukej si vajza e Donald Trump.

Dëshira për të bërë ndërhyrje kirurgjikale iu shfaq në moshën 10-vjeçare.

Schmidt bëri rinoplastikë, rregulloi mjekrën, buzët, mollzat, barkun, hundën dhe vithet.

Dhe tani thotë se është shumë e lumtur me pamjen e saj të re si Ivanka Trump.

 

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet