Shikoni se sa grim ka nevojë Irina Shayk për t’u dukur perfekte

Udhëzimet e grimit të regjistruara nga top modelet më të famshëm në botë po bëhen gjithnjë e më të popullarizuara në Youtube. Supermodelja Irina Shayk filmoi një për Vogue, dhe rutina e saj e përbërjes befasoi një ekip nga e gjithë bota.

Ndërsa blogerët e bukurisë vendosën abetare, pluhura të lëngëta, korrektues, theksues dhe shumë përgatitje të tjera në fytyrën e saj, Irina Shayk vendosi make-up me gishtat e saj dhe përdori vetëm disa pika pluhur të lëngët që i vendosi vetëm në pjesë të caktuara të fytyrës së saj.

Modelja me famë botërore dhe një nga gratë më të bukura në botë nuk përdor as një pjesë të asaj që është pjesë e rutinës së shumë vajzave kur vendosin make-up dhe thotë se më pak është më shumë dhe se gratë duhet të bëjnë make-up, jo make-up.

Në komentet poshtë videos në YouTube, shumë nuk e fshehën entuziazmin e tyre për rutinën e grimit të Irina.

“Sekreti i saj për përbërjen e mirë është thjesht se ajo është më e bukura në botë edhe pa të,” shaka me fansat e saj.

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet