Shihni se si Ibrahimović shijon pushimet e tij verore

Pas një fundi të shkëlqyeshëm të sezonit, ZLATAN IBRAHIMOVIĆ shkoi me pushime me Milanin, dhe e kaloi atë në jahtin e tij duke lundruar në Mesdhe.

Ai poston foto nga vendi ku viziton çdo ditë, ndërsa sot ai postoi një video për të cilën nuk është e mundur të përcaktohet se ku është marrë.

Sidoqoftë, videoja është interesante sepse tregon kërcimin e Ibrahimović në det nga një jaht, për të cilin mund të thuhet se nuk është më i miri. Pavarësisht kësaj, Ibrahimović shkroi në përshkrim: “Një luan në tokë, një peshkaqen në det”.

View this post on Instagram

Lion on land, shark at sea #riva

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet