ShBA – Shikon gruan e huaj, i kërcet laptopi në kokë (Video)

Në rrjetet sociale po bën xhiro një pamje tronditëse gjatë një fluturimi në një aeroplan amerikan, ku një grua xheloze e theu laptopin duke goditur të dashurin e saj në kokë.

Incidenti ndodhi kur pasagjeri ishte duke shikuar një femër të huaj, transmeton KosovaPress.

Kur stafi i aeroplanit deshi të qetësojë situatën, gruaja e zemëruar humbi plotësisht kontrollin dhe e goditi të dashurin e saj me laptop.

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet