SHBA përshëndet rifillimin e bisedimeve midis Greqisë dhe Turqisë

Departmenti i Shtetit ka bërë të ditur se “SHBA përshëndet ‘rifillimin e bisedimeve mbi eksplorimet’ midis Greqisë dhe Turqisë”

Departmenti i Shtetit ka bërë të ditur se “SHBA përshëndet ‘rifillimin e bisedimeve mbi eksplorimet’ midis Greqisë dhe Turqisë”, transmeton Anadolu Agency (AA).
Kategoritë
BotaLajme