ShBA – Lojtari i golfit sulmohet nga një patë (Video)

Një ngjarje aspak e pritur ndodhi në një ndeshje të futbollit amerikane.

Moment “paniku” për lojtarin e Isaac Couling nga klubi i golfit Michigan të ShBA-së, i cili u sulmua nga një patë e egër, transmeton Gazeta e Re.

Sulmi ka qenë i papritur për të. Atleti, megjithatë, ka ditur të mbrohet dhe gjithçka ka përfunduar pa pasoja.

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet