Shala godet Gjyshnicën dhe Pacollin, mbërrin ambulanca në Kuvend

Pas përfundimit të mbledhjes së komisionit ka pasur përleshje ndërmjet deputetit të VV-së Gazmend Gjyshinca dhe Kujtim Shala dhe Fitore Pacolli, ku deputeti Gjyshinca dhe Fitore Pacolli kanë marrë goditje nga Kujtim Shala.

Tashmë ka mbërritur edhe Ambulanca në Kuvendin e Kosovës.

Kategoritë
LajmeVendi