Salah sprint të pabesueshëm nga mesi i fushës… shënon supergol! (Video)

Mohamed Salah është i papërmbajtshëm.

Egjiptiani realizoi golin e tretë për Liverpoolin në përballjen ndaj Arsenalit e vlefshme për javën e tretë në Premier League.

Salah bëri një depërtim të mirë duke kaluar Luizin dhe pastaj realizoi mjaft bukur në diagonale.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet