Salah e bën një gjest fantastik në ditëlindjen e vajzës së tij (Foto)

Shumë baballarë mund të marrin shembull nga Mohamed Salah pasi ky i fundit u vesh si personazhi i animuar “Maui” nga filmi “Moana” për ta festuar ditëlindjen e pestë të vajzës së tij, transmeton zeri.info

Sulmuesi i Liverpoolit shpërndau një fotografi në “Instagram” i veshur si personazhi i filmave të animuar.

Ai është i veshur nga një fustan i shkurtër me gjethe dhe me një varëse havajane.

Kategoritë
FunLajmeTë ndryshme

Të ngjajshmet