Rrëzohet në det, piloti filmon avionin e tij pas aksidentit (Video)

Një avion i vogël është rrëzuar në brigjet e Kalifornisë, ku fatmirësisht si piloti dhe pasagjeri arritën të shpëtonin pa dëmtime. Piloti pasi doli në det filmoi avionin që drejtonte. Videoja u bë virale në rrjet, ndërsa raportohet se aksidenti ndodhi si pasojë e një problemi me motorrin.

Ju ftojmë të shikoni pamjet e avionit të rrëzuar në det.

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet